XIII Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017

Dopiero co opadły emocje po 12 targach RemaDays Warsaw, a organizatorzy potwierdzili już datę przyszłorocznej imprezy. XII Targi Reklamy i Poligrafii odbędą się w dniach 15-17 lutego 2017 roku w Warsaw EXPO w Nadarzynie. Organizatorem imprezy jest GJC Inter Media – lider rynku targowego w sektorze reklamy.

W dniach 15-16.02 hale targowe będą otwarte w godzinach 9:30-18:00. 17 lutego targi będzie można odwiedzić w godzinach 9:30:16:00. RemaDays Warsaw to największe tego typu wydarzenie w środkowej Europie. Podczas 3 dni targów można spotkać 15 000 osób związanych z branżą reklamy i poligrafii. Impreza odbędzie się w halach targowych o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych. Cena biletu ważnego przez 3 dni to 30 zł. Sama lokalizacja targów jest nieprzypadkowa. Hale Warsaw EXPO w Nadarzynie koło Warszawy określane są mianem marketingowego centrum Polski. Po raz 13 spotkają się tam specjaliści z branży oraz początkujący praktycy reklamy. Wszystko po to, żeby prezentować i poznawać nowe trendy, coraz to skuteczniejsze rozwiązania i nowinki branżowe.

W targach udział weźmie blisko 700 wystawców z Polski i zagranicy. Managerowie działający w sektorze B2B będą mieli niepowtarzalną okazję rozbudować sieć swoich kontaktów biznesowych. Natomiast właściciele firm reklamowych zyskać inspiracje i wiedzę na temat organizacji reklamy i usług poligraficznych. RemaDays Warsaw 2017 będzie jedynym takim wydarzeniem, na którym połączona zostanie wiedza z zakresu 4 pokrewnych sobie branż. Organizatorzy gwarantują 3 dni niesamowitych wrażeń i ogromną dawkę nowych informacji.

Obecność na targach to prawie konieczność dla wystawców, którzy chcą umocnić swoją pozycję w branży lub w niej zaistnieć na szerszą skalę. Organizatorzy zapraszają też wszystkich tych, którzy chcieliby poznać oczekiwania swoich klientów i nauczyć się, w jaki sposób należy im sprostać. Na wystawców czekać będą nagrody i wyróżnienia, a na zwiedzających ogrom praktycznej i teoretycznej wiedzy oraz loteria z nagrodami.

zdjęcie do artykułu: www.remadays.com

One thought on “XIII Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017

Dodaj komentarz