VISCOM – Międzynarodowe Targi Technik Komunikacji Wizualnej, Reklamy i Designu 2016

W dniach 2-4 listopada 2016 odbędą się Międzynarodowe Targi Technik Komunikacji Wizualnej, Reklamy i Designu VISCOM. Impreza zostanie zorganizowana w Dusseldorfie. Organizatorem wydarzenia jest Reed Exibitions – międzynarodowy lider w branży wystawienniczej.

Targi VISCOM odbywają się nieprzerwanie od 30 lat i cieszą coraz większym powodzeniem. Komunikacja wizualna i reklama z każdym rokiem rosną w siłę i potrzebne są coraz to nowe rozwiązania. Te właśnie zaprezentowane zostaną na targach w listopadzie br. VISCOM to największa tego typu impreza reklamowa w skali światowej. Podczas targów odbędą się konferencje, seminaria, pokazy oraz konkursy. Swoje cele zrealizują zarówno wystawcy, jak i odwiedzający.

VISCOM to każdego roku swoisty przegląd nowości w branży poligraficznej i marketingowej.  Wydarzenie uświetniają swoją obecnością goście z całego świata. Przedstawiciele wielkich korporacji oraz mniejszych biznesów. Podczas targów uczestnicy mogą przede wszystkim poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe kontakty, które pomogą w rozwijaniu biznesu i wdrażaniu nowych rozwiązań. Swoje stoiska zaaranżują potentaci poligrafii i reklamy, a całość uświetnią wystawy tematyczne.

Wystawcy zaprezentują nowoczesne rozwiązania w dziedzinie komunikacji wizualnej, a podczas konferencji będzie można poznać nowe technologie w praktyce. Wydarzenie będzie też doskonałą możliwością do wymiany poglądów oraz doświadczeń, które mogą być różne w zależności od kraju, regionu czy grupy docelowej. VISCOM oferuje uczestnikom mnogość rozwiązań i atrakcyjne prezentacje, które staną się podstawą w dalszym dążeniu do sukcesu i osiąganiu przy tym wymiernych efektów. W targach uczestniczyć będą najznamienitsze postaci z branży, tak więc będzie to doskonały sposób na to, żeby zasięgnąć wiarygodnych informacji u najlepszych źródeł. Ogrom fachowej wiedzy, praktyczne zastosowania, nowe kontakty, lepsze perspektywy na rozwój – to wszystko mogą zagwarantować Targi VISCOM.

 

zdjęcie do artykułu: www.viscom-messe.com

 

5 thoughts on “VISCOM – Międzynarodowe Targi Technik Komunikacji Wizualnej, Reklamy i Designu 2016

Dodaj komentarz