Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii Reklamowej REKLAMA 360 2016

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii Reklamowej REKLAMA 360 odbędą się w dniach 5-6 października 2016 Organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu na ulicy Głogowskiej 14.

Targi Reklama 360 to przede wszystkim:

  • Możliwość nawiązania intratnych kontaktów biznesowych.
  • Możliwość zaprezentowania swojej oferty.
  • Ogrom wiedzy i inspiracji, którą można wykorzystać w tworzeniu reklam.
  • Sposób na umocnienie marki.
  • Możliwość zweryfikowania innowacyjności i konkurencyjności swojej oferty.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii Reklamowej REKLAMA 360 dedykowane są przede wszystkim agencjom reklamowym i pracownikom działów kreatywnych, marketerom, producentom i sprzedawcom materiałów reklamowych, a także dostawcom usług reklamowych. Wydarzenie będzie miało wartość również dla praktyków świata mediów, drukarń oraz producentów maszyn i materiałów stosowanych w poligrafii.

Program targów obejmuje m.in. zagadnienia content marketingu, druku 3D, prowadzenia kampanii reklamowych w Internecie, nowych trendów w reklamie online czy też warsztaty na temat finalizowania sprzedaży. Udział w targach jest bezpłatny, aczkolwiek każdy uczestnik zobowiązany jest do wypełniania ankiety. Po uzyskaniu akredytacji bilet wstępu zostanie wysłany do uczestnika na adres e-mail i wystarczy go tylko wydrukować. Ankietę można wypełniać przez Internet na stronie www.mtp24.pl lub bezpośrednio przy wejściu na targi.

Organizatorzy targów zadbali, żeby były one kompleksowym wydarzeniem reklamowym oraz edukacyjnym. Mnogość zagadnień oraz praktyczna wiedza pozwolą z pewnością na rozwój branży i na wdrażanie coraz to nowych rozwiązań. Uczestnicy obejrzą pokaz mody oraz będą mogli zgłębić kwestie coachingu w realizowaniu zadań związanych z reklamą. REKLAMA 360 da kompleksowe możliwości wszystkim, którzy tylko będą chcieli skorzystać z nowych możliwości i wcielić je w życie.

 

zdjęcie do artykułu: www.reklama360.eu

One thought on “Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii Reklamowej REKLAMA 360 2016

Dodaj komentarz