Social Media Convent 21-22 kwietnia w Gdańsku

Na Social Media Convent pojawić ma się 400 uczestników, ponad 30 prelegentów oraz masa wiedzy, którą będzie można zastosować w praktyce. Wydarzenie, które odbędzie się w Gdańsku 21-22 kwietnia ma obfitować w festiwal case study, konkursy i warsztaty. Convent organizuje agencja Personal PR, a fani social media już zacierają ręce.

Tegoroczny kongres to już czwarta edycja. Każda kolejna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku na Social Media Convent będzie można posłuchać przede wszystkim Marka Little’a i Toma Foxa z Twittera oraz Philippe’a Gonzáleza, twórcę Instagramers.com.

Na konferencji będzie można zapoznać się przede wszystkim z wystąpieniami o tym, jak monitorowanie mediów wpływa na sprzedaż, jak tworzyć dobre video i jak wykorzystać w sprzedaży zbliżające się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Na konferencji pojawi się Tweet Shop, czyli sklep, w którym będzie można nabyć gadżety Twittera wyłącznie za wysłanie tweeta. Konferencję uświetni strefa wystawiennicza Social Media EXPO, warsztaty poprowadzone przez Gonzáleza oraz panele dyskusyjne.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest CEO Personal PR Karolina Janik. Konferencja Social Media Convent odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności, a after party zaplanowano w klubie Stary Maneż. Na konwencie pojawiają się specjaliści social media, sturtupy, fundacje i marketerzy.

Wydarzenie takie jak to pokazuje, że social media rosną w naszym kraju w siłę i marketerzy, blogerzy oraz media tradycyjne zaczynają dostrzegać ich potencjał. Teraz social media to prawdziwy sposób na to, żeby przyciągnąć do siebie ludzi oraz zdobyć ich zaangażowanie. Marki, które potrafią to robić, skutecznie wybijają się ponad konkurencję i są w stanie osiągać dużo więcej. Social media trzeba jednak opanować, trzeba je poznać i co najważniejsze zrozumieć. Bez tego nie ma mowy o efektach działania.

Wydarzenia takie jak Social Media Convent pokazują, że na wartościową wiedzę zawsze jest popyt, a korzystanie z niej może przynieść wymierne rezultaty.

Dodaj komentarz