Konferencja i targi FUTURE PRIVATE LABELS 2016

W dniach 15-16 czerwca 2016 odbędzie się konferencja i targi FUTURE PRIVATE LABELS 2016. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Kielcach i dedykowane jest producentom marek własnych. Impreza nie będzie miała sobie równych w skali kraju i będzie też największym wydarzeniem poświęconym markom własnym w tej części Europy.

Konferencja i targi będą w całości poświęcone budowaniu i rozwijaniu marek własnych. Program współtworzą eksperci ds. zarządzania markami własnymi oraz dostawcy i przedstawiciele sieci handlowych. W targach weźmie udział m.in. ekspert sieci supermarketów „Biedronka” Joao Ramos. Jego prelekcja From “me too” to “me first” poświęcona będzie przejściu z marek własnych na marki prywatne, które będą cechować się większą konkurencyjnością na rynku. Swoją prelekcję wygłosi również Maciej Stoiński, Prezes sieci handlowych „Piotr i Paweł”. Wystąpienie to będzie dotyczyło marek własnych w kontekście nowych technologii oraz dopasowania się do zmieniających się potrzeb klientów.

Na konferencji FUTURE PRIVATE LABELS 2016 podjęte zostaną m.in. zagadnienia takiej jak:

1. Rola innowacji w tworzeniu marek własnych.

2. Dokąd zmierzamy z marką własną – trendy i prognozy na lata 2016-2020

3. Kiedy niska cena nie wystarczy – budowanie marki własnej w oparciu o wartość dodaną.

4. Czy marka własna ma szansę stać się Brandem? O doświadczeniach z rynku polskiego oraz rynków zagranicznych.

5. Komunikacja jakości marki własnej – od deklaracji do czynów.

Na targach będzie można spotkać przedstawicieli firm świadczących usługi na rzecz marek własnych oraz ekspertów z branży. Zorganizowany zostanie również konkurs „BEST PRIVATE LABELS PACKAGING” oraz wystawa trendów i produktów innowacyjnych. Obecność na konferencji jest doskonałą okazją dla każdego, kto chce rozwijać markę własną lub pracować nad jej koncepcją i wdrażać w życie najlepsze rozwiązania. Uczestnicy chętni do podjęcia dialogu będą mieli też możliwość wyrażenia swoich opinii w panelu dyskusyjnym.

zdjęcie do artykułu: www.targikielce.pl

Dodaj komentarz