Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań 2016

W dniach 7-9 września 2016 roku odbędzie się Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań. Impreza zorganizowana zostanie przez spółkę OOH magazine w Warszawie w hali EXPO XXI. Festiwal będzie łączył w sobie konferencje, szkolenia, ekspozycję targową oraz pokazy.

W festiwalu udział wezmą importerzy i producenci artykułów promocyjnych, dostawcy mediów i maszyn, a także producenci POS, drukarnie, przedstawiciele agencji reklamowych i pracownicy działów marketingowych. Prawo wstępu na targi będą miały wyłącznie osoby związane z branżą. OOH magazine kładzie bowiem ogromny nacisk nie na ilość, ile na jakość kontaktów, jakie będą mogli zawrzeć uczestnicy.

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań uświetniony zostanie konferencją Print&Win, która dotyczyć będzie oprogramowania dla branży opakowań, a także technologii Web2Print. Zorganizowany zostanie też konkurs o Złoty Medal Festiwalu, na którym ocenione zostaną innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowanie. W kategorii gadżetów i artykułów promocyjnych organizatorzy przewidzieli również wybory o tytuł Super Gift. Kolejną atrakcją festiwalu będzie wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn OOH magazine oraz katalogów PROMO z ofertą poligrafii i świątecznych upominków. Na konferencji Marketing Mix prelegentami będą Natalia Hatalska, Paweł Tkaczyk i Marcin Gieracz. Podejmą oni tematykę marketingu w miejscu sprzedaży i swoje rady skierują przede wszystkim do branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Wystawcy będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu w godzinach 8-18, natomiast zwiedzający w godzinach 10-17. Patronat nad festiwalem objęło Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych, Polska Izba Artykułów Promocyjnych, Polska Izba Opakowań i Polska Izba Druku.

Impreza dedykowana jest osobom, które chcą poprawić sprzedaż produktów i usług oraz wzmocnić pozycję marki na rynku. Można to osiągnąć przede wszystkim dzięki przemyślanym posunięciom i dobrej strategii. Tę natomiast uczestnicy wyniosą z pewnością z Festiwalu Marketingu.

zdjęcie do artykułu: festiwalmarketingu.pl

4 thoughts on “Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań 2016

 • 22 maja 2016 at 14:36
  Permalink

  Zastanawiam się, czy jechać. Kręci mnie kwestia opakowań. Mam pomysł na nowe opakowania dla swoich produktów, ale nie wiem jak to rozgryźć. Inwestował ktoś tutaj w drogie opakowania i czy podniosło to popularność produktu?

  • 24 maja 2016 at 14:03
   Permalink

   Tak, ale musisz zachować taki złoty środek między „wypasionym” opakowaniem a znośną ceną. Jak opakowanie będzie drogie, to cena produktu może mocno skoczyć i nie każdy kupi. Zależy jaka branża i jak się stylizuje dany produkt. Najlepiej sprawdza się to przy towarach ekskluzywnych.

 • 25 maja 2016 at 08:55
  Permalink

  Eeee tam kolejne bicie piany. No co oni mogą ciekawego znowu powiedzieć. To jest tylko żeby się zaprezentować i nowe kontakty uzyskać, a taki zwykły uczestnik to niewiele wyniesie, no chyba że ulotek hi hi.

Dodaj komentarz